*Brand NEW*HU-120500 EURO CAVE 12V 6A 72W Laptop ac adapter Power Supply
Qty.
Item Code: LCD12V6A72W-4PIN
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 6A
Adapter Power: 72W
Weight( Adapter only ) :160g
Adapter tip note: 4PIN
Compatible AC Adapter Numbers:
HU-120500 AC AdapterUP06041120 AC Adapter
Fit Machine Model:
Euro Cave
EURO CAVE: WINE ART.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*HU-120500 EURO CAVE 1]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*HU-120500 EURO CAVE 12V 6A 72W Laptop ac adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*HU-120500 EURO CAVE 12V 6A 72W Laptop ac adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*HU-120500 EURO CAVE 12V 6A 72W Laptop ac adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.