*Brand NEW*Hot Selling! TouchWo GM42-120300-5A 12V 3A 36W Power Adapter Charger Power Su
Qty.
*Brand NEW*Hot Selling! TouchWo GM42-120300-5A 12V 3A 36W Power Adapter Charger Power Supply Xiaodu intelligent learning machine p20pro power adapter elbow version 12V3A charger charging cable charger
Brand New TouchWo Power Adapter
Model: GM42-120300-5A
Input: 100-240V Global Universal Voltage
Output: 12V DC 3A (36W Max)
Connector: 5.5*2.1mm Right Angle Barrel Jack
3C & CE Safety Certified
Built-in Multi Safety Protection
Over Voltage / Over Current / Short Circuit Guard
Stable & Noise-free Power Output
Long Durability Continuous Operation
Fully Tested Before Shipment
Perfect Replacement Spare Charger
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Hot Selling! TouchWo]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*Hot Selling! TouchWo GM42-120300-5A 12V 3A 36W Power Adapter Charger Power Su Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Hot Selling! TouchWo GM42-120300-5A 12V 3A 36W Power Adapter Charger Power Su adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Hot Selling! TouchWo GM42-120300-5A 12V 3A 36W Power Adapter Charger Power Su AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.