*Brand NEW*Hoioto 4pin 18W 12V 1.5A Ac Adapter Eu ADS-25FSG-12 12018GPG POWER Supply
Qty.
Item Code: HOIOTO12V1.5A18W-4pin-EU
Input: 100-240V 50-60Hz Max 0.7A
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 1.5A
Adapter Power: 18W
Adapter tip note: 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
ADS-25FSG-12 12018GPG AC Adapter
Fit Machine Model:
Hoioto
HOIOTO: EC1008.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Hoioto 4pin 18W 12V 1]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Hoioto 4pin 18W 12V 1.5A Ac Adapter Eu ADS-25FSG-12 12018GPG POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Hoioto 4pin 18W 12V 1.5A Ac Adapter Eu ADS-25FSG-12 12018GPG POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Hoioto 4pin 18W 12V 1.5A Ac Adapter Eu ADS-25FSG-12 12018GPG POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.