*Brand NEW*High Stability 20V 6.5A 130W 5525mm DC Charger FX150W-200065D3 Low Ripple Pow
Qty.
*Brand NEW*High Stability 20V 6.5A 130W 5525mm DC Charger FX150W-200065D3 Low Ripple Power Adapter Power Supply
Description
Professional low ripple FX150W-200065D3 adapter, steady 20V 6.5A constant voltage output, effectively avoid screen flicker, restart and work abnormally. Standard 5.5*2.5mm ordinary DC port, anti-interference design, support long-time continuous operation, ideal for industrial host, display and power-hungry equipment.
Specifications
Input: 100-240V Universal
Output: 20V DC 6.5A 130W
Model: FX150W-200065D3
Connector: 5.5x2.5mm barrel port
FX150W-200065D3 low ripple adapter, 20V6.5A 5.5*2.5mm power supply, 130W electronic device charger
FX150W-202665D3 power adapter 20V6.5A round port 5525 charger cable
Power adapter/SWITCHING POWER ADAPTER output 20.0V6.5A/20V6.5A round port
FX150W-200065D3 power adapter 20.0V6.5A/20V6.5A round port 5525mm charger cable
20V6.5A ordinary port 5525mm power adapter FX150W-200065D3 charger 20.0V6.5A
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*High Stability 20V 6.]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*High Stability 20V 6.5A 130W 5525mm DC Charger FX150W-200065D3 Low Ripple Pow Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*High Stability 20V 6.5A 130W 5525mm DC Charger FX150W-200065D3 Low Ripple Pow adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*High Stability 20V 6.5A 130W 5525mm DC Charger FX150W-200065D3 Low Ripple Pow AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.