*Brand NEW*GW-POWER 20V7.2A144W Interface 5.5*2.5 Charger Cable GW120W-2000720M3 Guanwei
Qty.
Item Name:
Brand:GW-POWER
Power Adapter Model:GW120W-2000720M3
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:20V 7.2A 144W
Connector:5.5*2.5mm