*Brand NEW*Genuine HarmanKardon 18V 3.3A Ac/DC Adaptrer 700-0097-001 BSC60-180330 POWER
Qty.
*Brand NEW*Genuine HarmanKardon 18V 3.3A Ac/DC Adaptrer 700-0097-001 BSC60-180330 POWER Supply
Item Code: HARMAN18V3.3A60W-5.5x2.1mm
Input: 100-240v~ 50-60Hz 2A Max
Adapter Output Voltage: 18V
Adapter Output Current: 3.3A
Adapter Power: 60W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
700-0097-001 AC AdapterBSC60-180330 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine HarmanKardon]
  • 654 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine HarmanKardon 18V 3.3A Ac/DC Adaptrer 700-0097-001 BSC60-180330 POWER Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine HarmanKardon 18V 3.3A Ac/DC Adaptrer 700-0097-001 BSC60-180330 POWER adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine HarmanKardon 18V 3.3A Ac/DC Adaptrer 700-0097-001 BSC60-180330 POWER AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.