*Brand NEW*FSP 54v 3.34A 180W AC Adapter FSP180-AWAN2 4 Pins POWER Supply
Item Code: FSP54V3.34A180W-4Pin-ZFYZ
Input: 100-240V~2.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 54V
Adapter Output Current: 3.34A
Adapter tip note: Round with 4 Pins
Compatible AC Adapter Numbers:
4726-01600002-50U AC Adapter9NA1803701 AC AdapterFSP180-AWAN2 AC AdapterH00000489 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~2.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 54V
Adapter Output Current: 3.34A
Compatible AC Adapter Numbers:
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*FSP 54v 3.34A 180W AC] - 5435 Units in Stock
*Brand NEW*FSP 54v 3.34A 180W AC Adapter FSP180-AWAN2 4 Pins POWER Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*FSP 54v 3.34A 180W AC Adapter FSP180-AWAN2 4 Pins POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*FSP 54v 3.34A 180W AC Adapter FSP180-AWAN2 4 Pins POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.