*Brand NEW*Genine Delta 20.0v 14.0A 280.0W AC Adapter ADP-280BB B Big Pin C.C W Rev 01 P
Qty.
*Brand NEW*Genine Delta 20.0v 14.0A 280.0W AC Adapter ADP-280BB B Big Pin C.C W Rev 01 POWER Supply
Item Code: DELTA20V14A280W-7.4x5.0mm
Input: 100-240V~3.2A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 20V
Adapter Output Current: 14A
Adapter Power: 280W
Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-280BB B AC Adapter
R0EW1A700 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Genine Delta 20.0v 14]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*Genine Delta 20.0v 14.0A 280.0W AC Adapter ADP-280BB B Big Pin C.C W Rev 01 P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genine Delta 20.0v 14.0A 280.0W AC Adapter ADP-280BB B Big Pin C.C W Rev 01 P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genine Delta 20.0v 14.0A 280.0W AC Adapter ADP-280BB B Big Pin C.C W Rev 01 P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.