*Brand NEW*Fujia 12V 3000mA power adapter FJ-SW120300T electronic piano charging cable 3
Qty.
*Brand NEW*Fujia 12V 3000mA power adapter FJ-SW120300T electronic piano charging cable 3A transformer 36W
Item Name:
Brand: Fujita
Power Adapter Model: FJ-SW120300T
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Input Voltage)
Output Voltage: 12V
Power: 3A/36W
Connector: 5.5*2.1
Color: Black
Attributes: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
  • Model:
    [*Brand NEW*Fujia 12V 3000mA powe]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*Fujia 12V 3000mA power adapter FJ-SW120300T electronic piano charging cable 3 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Fujia 12V 3000mA power adapter FJ-SW120300T electronic piano charging cable 3 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Fujia 12V 3000mA power adapter FJ-SW120300T electronic piano charging cable 3 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.