*Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /12V 2.5A 12V2.6A2.5A2A AC ADAPTER SO40EU1200250 Power Su
Qty.
*Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /12V 2.5A 12V2.6A2.5A2A AC ADAPTER SO40EU1200250 Power Supply
Item Name:
Brand:TP-LINK
MODER NO:SO40EU1200250
Input:100-240V 50-60Hz
Adapter Output Voltage:12V2500mA /12V2.5A 12V2.6A2.5A2A
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Adapter Plug Size:5.5*2.1mm
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /1]
  • 6534 Units in Stock
*Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /12V 2.5A 12V2.6A2.5A2A AC ADAPTER SO40EU1200250 Power Su Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /12V 2.5A 12V2.6A2.5A2A AC ADAPTER SO40EU1200250 Power Su adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*TP-LINK 12V 2500mA /12V 2.5A 12V2.6A2.5A2A AC ADAPTER SO40EU1200250 Power Su AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.