*Brand NEW*Aiyishens RC3606000 Charging Cable DC 216W Transformer 36V 6A Power Adapter
Qty.
Item Name:
Brand:Aiyishens
Power Adapter Model:RC3606000
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage:36V
Power:6A /216W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit yourAcountry!
  • Model:
    [*Brand NEW*Aiyishens RC3606000 C]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*Aiyishens RC3606000 Charging Cable DC 216W Transformer 36V 6A Power Adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Aiyishens RC3606000 Charging Cable DC 216W Transformer 36V 6A Power Adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Aiyishens RC3606000 Charging Cable DC 216W Transformer 36V 6A Power Adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.