*Brand NEW*ADS-26FSG-12 Power Adapter for Hikvision DS-11100K Network Keyboard – 12V 1.5
Qty.
*Brand NEW*ADS-26FSG-12 Power Adapter for Hikvision DS-11100K Network Keyboard – 12V 1.5A 18W Replacement
This ADS-26FSG-12 adapter is designed for Hikvision DS-11100K network keyboard. Features 12V 1.5A stable output, 100-240V wide input, and multiple safety protections. 100% brand new, easy to install, and ensures long-lasting power supply.
Specs:
Model: ADS-26FSG-12
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 12V 1.5A 18W
Condition: 100% Brand New
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*ADS-26FSG-12 Power Ad]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*ADS-26FSG-12 Power Adapter for Hikvision DS-11100K Network Keyboard – 12V 1.5 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*ADS-26FSG-12 Power Adapter for Hikvision DS-11100K Network Keyboard – 12V 1.5 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*ADS-26FSG-12 Power Adapter for Hikvision DS-11100K Network Keyboard – 12V 1.5 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.