*Brand NEW*ADP-180HBB Genuine Delta 19v 9.5A 180W AC Adapter ADP-180HB B Power Supply
Qty.
Item Code: DELTA19V9.5A180W-4PIN-SZXF
Input: 100-240V-2.25A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 9.5A
Adapter Power: 180W
Adapter tip note: Round with 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-180HB B AC Adapter
ADP-180HBB AC Adapter
Fit Machine Model:
Msi
MSI: WIND TOP AE2280.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*ADP-180HBB Genuine De]
  • 3242 Units in Stock
*Brand NEW*ADP-180HBB Genuine Delta 19v 9.5A 180W AC Adapter ADP-180HB B Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*ADP-180HBB Genuine Delta 19v 9.5A 180W AC Adapter ADP-180HB B Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*ADP-180HBB Genuine Delta 19v 9.5A 180W AC Adapter ADP-180HB B Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.