*Brand NEW*5V 2000MA AC DC ADAPTHE FJ-SW1260502000DC POWER Supply
Qty.
Item Name:
Brand:
Model:FJ-SW1260502000DC
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:5V 2000MA
Adapter Plug Size:5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
  • Model:
    [*Brand NEW*5V 2000MA AC DC ADAPT]
  • 4644 Units in Stock
*Brand NEW*5V 2000MA AC DC ADAPTHE FJ-SW1260502000DC POWER Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*5V 2000MA AC DC ADAPTHE FJ-SW1260502000DC POWER Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*5V 2000MA AC DC ADAPTHE FJ-SW1260502000DC POWER Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.