*Brand NEW*5.5*2.1mm FUJIA 12V 1500MA AC DC ADAPTHE 12V 2000MA FJ-SW1201500C POWER Suppl
Qty.
*Brand NEW*5.5*2.1mm FUJIA 12V 1500MA AC DC ADAPTHE 12V 2000MA FJ-SW1201500C POWER Supply
Item Name:
Brand:FUJIA
Model: FJ-SW1201500C
Input: AC100-240V 50/60Hz
Adapter Output Voltage:12V 2000MA 12V 1500MA
Adapter Plug Size:5.5*2.1mm
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
  • Model:
    [*Brand NEW*5.5*2.1mm FUJIA 12V 1]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*5.5*2.1mm FUJIA 12V 1500MA AC DC ADAPTHE 12V 2000MA FJ-SW1201500C POWER Suppl Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*5.5*2.1mm FUJIA 12V 1500MA AC DC ADAPTHE 12V 2000MA FJ-SW1201500C POWER Suppl adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*5.5*2.1mm FUJIA 12V 1500MA AC DC ADAPTHE 12V 2000MA FJ-SW1201500C POWER Suppl AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.