*Brand NEW*48V 5.2A SOY-4800520-370 Power Adapter Round Port 5.5*2.5mm Power Transformer
Qty.
*Brand NEW*48V 5.2A SOY-4800520-370 Power Adapter Round Port 5.5*2.5mm Power Transformer Charger
Item Name:
Model:SOY-4800520-370
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 48V 5.2A
Connecter Size:5.5*2.5mm
Attributes: Original
  • Model:
    [*Brand NEW*48V 5.2A SOY-4800520-]
  • 2311 Units in Stock
*Brand NEW*48V 5.2A SOY-4800520-370 Power Adapter Round Port 5.5*2.5mm Power Transformer Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*48V 5.2A SOY-4800520-370 Power Adapter Round Port 5.5*2.5mm Power Transformer adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*48V 5.2A SOY-4800520-370 Power Adapter Round Port 5.5*2.5mm Power Transformer AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.