*Brand NEW*24V 5A 120W AC adapter GVE GM126-2400500-D Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:GVE
Model:GM126-2400500-D
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 5A 120W
Connecter Size:5.5*2.5MM
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*24V 5A 120W AC adapte]
  • 2422 Units in Stock
*Brand NEW*24V 5A 120W AC adapter GVE GM126-2400500-D Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*24V 5A 120W AC adapter GVE GM126-2400500-D Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*24V 5A 120W AC adapter GVE GM126-2400500-D Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.