*Brand NEW*19V 1.31A 25W AC/DC Adapter YD-BE1900131CN-5A Power Supply
Qty.
Item Name:
Model:YD-BE1900131CN-5A
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 1.31A
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*19V 1.31A 25W AC/DC A]
  • 2342 Units in Stock
*Brand NEW*19V 1.31A 25W AC/DC Adapter YD-BE1900131CN-5A Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*19V 1.31A 25W AC/DC Adapter YD-BE1900131CN-5A Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*19V 1.31A 25W AC/DC Adapter YD-BE1900131CN-5A Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.