*Brand NEW*19.5v6.2a power adapter Sony ACDP-120E03 KDL-50W700B KDL-55R580C 48W600B TV P
Qty.
*Brand NEW*19.5v6.2a power adapter Sony ACDP-120E03 KDL-50W700B KDL-55R580C 48W600B TV Power Supply
Item Name:
Brand: SONY
Power Adapter Model: ACDP-120E03
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage: 19.5V
Power: 6.2A / 120W
Connector: 6.5*4.4" (1.5mm)