*Brand NEW*150W-240625AX Aputure Pano 120C Photography Light Power Adapter 24V 6.25A 150
Qty.
*Brand NEW*150W-240625AX Aputure Pano 120C Photography Light Power Adapter 24V 6.25A 150W Charger Transformer Cable
Item Name:
Model:150W-240625AX
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 6.25A 150W
Connecter Size:5.5*2.5mm
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*150W-240625AX Aputure]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*150W-240625AX Aputure Pano 120C Photography Light Power Adapter 24V 6.25A 150 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*150W-240625AX Aputure Pano 120C Photography Light Power Adapter 24V 6.25A 150 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*150W-240625AX Aputure Pano 120C Photography Light Power Adapter 24V 6.25A 150 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.