*Brand NEW* 12V 3A Power Adapter DC-816-1202500 DC-625-1225 LCD Monitor Transformer Cab
Qty.
*Brand NEW* 12V 3A Power Adapter DC-816-1202500 DC-625-1225 LCD Monitor Transformer Cable SUN-1200300 Power Supply
Item Name:
Model:SUN-1200300
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:12V 3V
Connecter Size: 4pin
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* 12V 3A Power Adapter]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW* 12V 3A Power Adapter DC-816-1202500 DC-625-1225 LCD Monitor Transformer Cab Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 12V 3A Power Adapter DC-816-1202500 DC-625-1225 LCD Monitor Transformer Cab adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 12V 3A Power Adapter DC-816-1202500 DC-625-1225 LCD Monitor Transformer Cab AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.