*Brand NEW*15050-01 FSP150-AHAN1 Genuine FSP 12V 12.5A 150W AC/DC Adapter Big Round With
Qty.
*Brand NEW*15050-01 FSP150-AHAN1 Genuine FSP 12V 12.5A 150W AC/DC Adapter Big Round With 5 Pins POWER Supply
Item Code: FSP12V12.5A150W-5PIN
Input: 100-240V~2.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 12.5A
Adapter Power: 150W
Adapter tip note: Round with 5 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
FSP150-AHAN1 AC Adapter
Fit Machine Model:
Par
PAR: 15050-01, PARTECH 15050-01 POS SYSTEM.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*15050-01 FSP150-AHAN1]
  • 3433 Units in Stock
*Brand NEW*15050-01 FSP150-AHAN1 Genuine FSP 12V 12.5A 150W AC/DC Adapter Big Round With Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*15050-01 FSP150-AHAN1 Genuine FSP 12V 12.5A 150W AC/DC Adapter Big Round With adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*15050-01 FSP150-AHAN1 Genuine FSP 12V 12.5A 150W AC/DC Adapter Big Round With AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.