HOIOTO 53V 1.812A AC/DC Adapter HOIOTO53V1.812A94W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewHOIOTO53V1.812A94W-6.5x4.0mm
  • Adapter Output Voltage: 53V
  • Adapter Output Current: 1.812A
  • Adapter Power: 94W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Adapter Tip Note: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :370g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HOIOTO53V1.812A94W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter