*Brand NEW*12V4A round port 5521 charger transformer Applicable to DC-831-1204000 Dechan
Qty.
Item Name:
Power Adapter Model:DC-831-1204000
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output voltage:12V 4A
Connector:5.5*2.1mm