*Brand NEW*12V 1A AC/DC ADAPTER RD1201000-C55-128CB Power Supply
Qty.
Item Name:
Brand:
Model:RD1201000-C55-128CB
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:12V 1A
Adapter Plug Size:
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12V 1A AC/DC ADAPTER]
  • 1231 Units in Stock
*Brand NEW*12V 1A AC/DC ADAPTER RD1201000-C55-128CB Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12V 1A AC/DC ADAPTER RD1201000-C55-128CB Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12V 1A AC/DC ADAPTER RD1201000-C55-128CB Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.