*Brand NEW* Original Spec JDSU EA1050B-190 19V 3.15A 4-Pin Fiber Tester Charger Cord 19V
Qty.
*Brand NEW* Original Spec JDSU EA1050B-190 19V 3.15A 4-Pin Fiber Tester Charger Cord 19V 4A 4-Pin 4-Hole Charger Cable Power Supply JDSU MTS-4000/8000/1600LP/BC06 optical time domain reflectometer power adapter charger cable
Brand New Power Adapter
Fit for Canada JDSU MTS6000L
Optical Time Domain Reflectometer
Input: 100-240V 50/60Hz
Output: 19V DC 4A
Rated Power: 76W
Connector: 4-Pin 4-Hole
Industrial stable output
Multi-protection safety design
Durable charger cable
Professional equipment replacement
100% fully tested
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Original Spec JDSU E]
  • 3111 Units in Stock
*Brand NEW* Original Spec JDSU EA1050B-190 19V 3.15A 4-Pin Fiber Tester Charger Cord 19V Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Original Spec JDSU EA1050B-190 19V 3.15A 4-Pin Fiber Tester Charger Cord 19V adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Original Spec JDSU EA1050B-190 19V 3.15A 4-Pin Fiber Tester Charger Cord 19V AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.