*Brand NEW* PDW06305401170-C55-51GB Round Pin Charging Cable Transformer 54V 1.17A 63W P
Qty.
*Brand NEW* PDW06305401170-C55-51GB Round Pin Charging Cable Transformer 54V 1.17A 63W Power Adapter
Item Name:
Brand:
Power Adapter Model:PDW06305401170-C55-51GB
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage: 54V 1.17A 63W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-REAN
  • Model:
    [*Brand NEW* PDW06305401170-C55-5]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW* PDW06305401170-C55-51GB Round Pin Charging Cable Transformer 54V 1.17A 63W P Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* PDW06305401170-C55-51GB Round Pin Charging Cable Transformer 54V 1.17A 63W P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* PDW06305401170-C55-51GB Round Pin Charging Cable Transformer 54V 1.17A 63W P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.