*Brand NEW* I.T.E NU80-A560142-I1 DC 80W power supply transformer 56V 1.42A power adapte
Qty.
*Brand NEW* I.T.E NU80-A560142-I1 DC 80W power supply transformer 56V 1.42A power adapter cable
Item Name:
Brand:I.T.E
Power Adapter Model:NU80-A560142-I1
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ
Output Voltage: 56V 1.42A 80W
Interface:5.5*2.1
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!-REAN
  • Model:
    [*Brand NEW* I.T.E NU80-A560142-I]
  • 4222 Units in Stock
*Brand NEW* I.T.E NU80-A560142-I1 DC 80W power supply transformer 56V 1.42A power adapte Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* I.T.E NU80-A560142-I1 DC 80W power supply transformer 56V 1.42A power adapte adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* I.T.E NU80-A560142-I1 DC 80W power supply transformer 56V 1.42A power adapte AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.