Specifications:
Model:HYT-1904740
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 4.74A
Attributes: Original
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
Specifications:
Model:HYT-1904740
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19V 4.74A
Attributes: Original
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW* Suitable for HYT-190] - 2132 Units in Stock
*Brand NEW* Suitable for HYT-1904740 Huayiteng all-in-one computer power adapter 19V4.74 Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
Guest Who Viewed This Item Ultimately Bought:
Rating & Reviews:
You can browse related comments.(Update Regularly)
Frequently Asked Questions(FAQ)
Ordering Questions
1. How do I place an order from mypoweradapter.com?
2. Is there a minimum order quantity?
3. Is my order secure on this site?
4. When is my credit card charged?
5. Can I cancel my order?
Payment Questions
2. What payment currency does mypoweradapter.com accept?
Only United Kingdom Pound currency is used in all price listings and transactions.
3. Is it safe to shop at mypoweradapter.com with a credit card?
Shipping Questions
2. Can I come to your warehouse to pick up a battery?
Unfortunately,no local pickups are available at present.
3. How much does it cost to ship the products that I order?
4. How long does it take for me to receive my products?
5. How do I track my shipment?
You may also like:
*Brand NEW*EPSON M159B 24V 2.1A/2A PS-180 Power Supply