*Brand NEW* Genuine Ktec KSAS1202400418M3 24v 4.18A 100.32W Ac Adapter Power Supply
Qty.
Item Code: KTEC24V4.18A100.32W-4PIN
Input: 100-240V 50-60Hz 1.6A
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 4.18A
Adapter Power: 100.32W
Adapter tip note: Round with 4 Pin
Compatible AC Adapter Numbers:
KSAS1202400418M3 AC AdapterP1514 AC Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* Genuine Ktec KSAS120]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* Genuine Ktec KSAS1202400418M3 24v 4.18A 100.32W Ac Adapter Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* Genuine Ktec KSAS1202400418M3 24v 4.18A 100.32W Ac Adapter Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* Genuine Ktec KSAS1202400418M3 24v 4.18A 100.32W Ac Adapter Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.