*Brand NEW* FSP180-AJAN3 Original FSP 19.5V 9.32A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand:FSP
Model:FSP180-AJAN3
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:19.5V 9.32A 180W
Connecter Size:7.4*5.0mm
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* FSP180-AJAN3 Origina]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* FSP180-AJAN3 Original FSP 19.5V 9.32A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* FSP180-AJAN3 Original FSP 19.5V 9.32A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* FSP180-AJAN3 Original FSP 19.5V 9.32A 180W AC ADAPTER POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.