*Brand NEW* 24V 3.75A AC ADAPTER MW GST90A24-P1M 90W POWER SUPPLY
Qty.
Item Name:
Brand: MW
Model: GST90A24-P1M
Input: 100-240V 50/60Hz
Output:24V 3.75A
Connecter Size:
  • Model:
    [*Brand NEW* 24V 3.75A AC ADAPTER]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* 24V 3.75A AC ADAPTER MW GST90A24-P1M 90W POWER SUPPLY Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* 24V 3.75A AC ADAPTER MW GST90A24-P1M 90W POWER SUPPLY adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* 24V 3.75A AC ADAPTER MW GST90A24-P1M 90W POWER SUPPLY AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.