BOSE MUSIC MONITOR M3 Power AC Adapter 17V 2A 34W BOSE17V2A34W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewBOSE17V2A34W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~ 50-60Hz 1A
  • Adapter Output Voltage: 17V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 34W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Dimension( L x W x H ):123.90 x 60.10 x 28.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 95%.( Brand New = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x BOSE17V2A34W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [BOSE MUSIC MONITOR M3 Power AC A]
    • 9444 Units in Stock
    BOSE MUSIC MONITOR M3 Power AC Adapter 17V 2A 34W BOSE17V2A34W-5.5x2.1mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the BOSE MUSIC MONITOR M3 Power AC Adapter 17V 2A 34W BOSE17V2A34W-5.5x2.1mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the BOSE MUSIC MONITOR M3 Power AC Adapter 17V 2A 34W BOSE17V2A34W-5.5x2.1mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.