ASTEC DPS54 Power AC Adapter 15V 4A 60W ASTEC15V4A60W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewASTEC15V4A60W-4pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2.0A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 4pinmm
  • Weight( Adapter only ) :470g
  • Dimension( L x W x H ):131.57 x 60.22 x 41.73mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ASTEC15V4A60W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    DPS54 AC Adapter, E584DH04560AJH AC Adapter,
    • Model:
      [ASTEC DPS54 Power AC Adapter 15V]
    • 9444 Units in Stock
    ASTEC DPS54 Power AC Adapter 15V 4A 60W ASTEC15V4A60W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ASTEC DPS54 Power AC Adapter 15V 4A 60W ASTEC15V4A60W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ASTEC DPS54 Power AC Adapter 15V 4A 60W ASTEC15V4A60W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.