APD WA-15I05R charger 791102-001 ac adapter Micro tip
Qty.
  • Item Number:NewAPD5V3A15W-MIC
  • InPut):100-240v 50-60Hz 0.5A Max
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 15W