APD 15V 1.5A AC/DC Adapter APD15V1.5A22W-4.8x1.7mm-EU
Qty.
  • Item Name:NewAPD15V1.5A22W-4.8x1.7mm-EU
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 22.5W
  • Adapter Plug Size: 4.8 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :180g
  • Dimension( L x W x H ):92.10 x 73.52 x 33.13mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD15V1.5A22W-4.8x1.7mm-EU Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [APD 15V 1.5A AC/DC Adapter APD1]
    • 9444 Units in Stock
    APD 15V 1.5A AC/DC Adapter APD15V1.5A22W-4.8x1.7mm-EU Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the APD 15V 1.5A AC/DC Adapter APD15V1.5A22W-4.8x1.7mm-EU adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the APD 15V 1.5A AC/DC Adapter APD15V1.5A22W-4.8x1.7mm-EU AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.