AOC AG322FCX Power AC Adapter 20V 3.25A 65W AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewAOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240~1.5A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :210g
  • Package:
    1 x AOC20V3.25A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter