AKOYA 19V 7.1A 135W Laptop ac adapter Item Number: FSP19V7.1A135W-5.5x2.5mm InPut):100
Qty.
AKOYA 19V 7.1A 135W Laptop ac adapter
Item Number: FSP19V7.1A135W-5.5x2.5mm
InPut):100~240V~2.0A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 19V
Adapter Output Current: 7.1A
Adapter Power: 135W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Weight( Adapter only ) :653g
Dimension( L x W x H ):170.16 x 71.78 x 40mm