ACBEL PA-1900-05 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W LITEON19V4.74A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V4.74A90W-4PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :475g
  • Dimension( L x W x H ):132.60 x 58.00 x 30.10mm