ACBEL PA-1151-08QA Power AC Adapter 19V 7.9A 150W ACBEL19V7.9A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewACBEL19V7.9A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :828g
  • Dimension( L x W x H ):170.80 x 70.40 x 40.50mm