ACBEL AD9043-020G Power AC Adapter 18.5V 3.5A 65W HP18.5V3.5A65W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewHP18.5V3.5A65W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~1.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 18.5V
  • Adapter Output Current: 3.5A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Adapter Tip Mote: BIG PIN
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):113x48x31mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HP18.5V3.5A65W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter