12V KTEC KSAS0241200150D5 KSAH1200400T1M2 Adapter Power Power Supply
Qty.
  • Item Number:NewKTEC12V4A48W-5.5x2.1mm
  • InPut):100-240V~50/60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :252g
  • Dimension( L x W x H ):108.90 x 53.10 x 36.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    KSAH1200400T1M2 AC Adapter, KSAS0241200150D5 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Ktec
    KTEC: WRT1900AC.
    • Model:
      [12V KTEC KSAS0241200150D5 KSAH12]
    • 8921 Units in Stock
    12V KTEC KSAS0241200150D5 KSAH1200400T1M2 Adapter Power Power Supply Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the 12V KTEC KSAS0241200150D5 KSAH1200400T1M2 Adapter Power Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the 12V KTEC KSAS0241200150D5 KSAH1200400T1M2 Adapter Power Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.