ZYXEL GS1900-8HP Power AC Adapter 54V 1.67A 90W DELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF
Qty.
  • Item Name:NewDELTA54V1.67A90W-4PIN-LZRF
  • InPut:100-240V 2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 4pin