ZEBRA TTP-2030 Power AC Adapter 24V 2.92A 70W ZEBRA24V2.92A70W-Molex-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V2.92A70W-Molex-2PIN
  • InPut:100-240V~2.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.92A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Tip Mote: Molex 2 Pins
  • Weight( Adapter only ) :510g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance New Grade > 95%.