XIAOMI TM1802-AD Power AC Adapter 19.5V 3.33A 65W XIAOMI19.5V3.33A65W-4.0x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewXIAOMI19.5V3.33A65W-4.0x1.7mm
  • InPut:100-240v 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 4.0 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :225g
  • Package:
    1 x XIAOMI19.5V3.33A65W-4.0x1.7mm Laptop AC Adapter