VIZIO CT15-A1 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W VIZIO19V6.32A120W-3.0X1.0mm
Qty.
  • Item Name:NewVIZIO19V6.32A120W-3.0X1.0mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :465g
  • Dimension( L x W x H ):148.51 x 67.33 x 33.28mm