VIEWSONIC IFP2710 WIDESCREEN LCD DISPLAY Power AC Adapter 12V 3.33A 40W CWT12V3.33A40W-5
Qty.
VIEWSONIC IFP2710 WIDESCREEN LCD DISPLAY Power AC Adapter 12V 3.33A 40W CWT12V3.33A40W-5.5x2.1mm
  • Item Name:NewCWT12V3.33A40W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:There is no shielding magnetic ring on the line, which is convenient for construction.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT12V3.33A40W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter