VIEWSONIC 23 INCH MONITOR Power AC Adapter 19V 1.3A 25W HOIOTO19V1.3A25W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewHOIOTO19V1.3A25W-5.5x2.5mm
  • InPut:AC100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.3A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :133g
  • Dimension( L x W x H ):90.83 x 37.40 x 28.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HOIOTO19V1.3A25W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [VIEWSONIC 23 INCH MONITOR Power ]
    • 9444 Units in Stock
    VIEWSONIC 23 INCH MONITOR Power AC Adapter 19V 1.3A 25W HOIOTO19V1.3A25W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the VIEWSONIC 23 INCH MONITOR Power AC Adapter 19V 1.3A 25W HOIOTO19V1.3A25W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the VIEWSONIC 23 INCH MONITOR Power AC Adapter 19V 1.3A 25W HOIOTO19V1.3A25W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.