VIASAT ADP-80AR B Power AC Adapter 48V 1.875A 90W VIASAT48V1.875A90W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewVIASAT48V1.875A90W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.875A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :325g
  • Dimension( L x W x H ):157.37 x 67.27 x 37.03mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x VIASAT48V1.875A90W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter