TIGER 40N6911 Power AC Adapter 24V 3.125A 75W TIGER24V3.125A75W-Molex-3pin
Qty.
  • Item Name:NewTIGER24V3.125A75W-Molex-3pin
  • InPut:100-240V-50/60Hz 2.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.125A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Tip Mote: Molex 3 pins